Banery

Banery wykonujemy z grubej tkaniny poliestrowej powlekanej PVC (cerata, plandeka). Tkanina ta jest trudna do rozdarcia, odporna na zginanie, rozciąganie oraz działanie czynników atmosferycznych. Grafika może być nadrukowana lub wyklejona specjalną elastyczną folią.

Ich podstawowe zalety to uniwersalność i łatwość montażu na różnego rodzaju konstrukcjach (ogrodzeniach, rusztowaniach, elewacjach budynków). Ponadto transport nie stanowi najmniejszego problemu.

 

Nasze banery dostępne są w trzech wersjach cenowych:

  • ekonomiczna – trwały baner nieco słabiej nasycony kolorami, cena już od 20 zł netto/m2;
  • standard – mocne, nasycone barwy grafiki w fotograficznej jakości: standard (720 DPI, od 35 zł netto/m2) oraz standard+ (1050 DPI, od 45 zł netto/m2);
  • Premium – drukowane tuszami TRIANGLA, najlepsze odwzorowanie kolorów, już od 55 zł netto/m2.

przykładowy nasz baner

 

Banery jedno- i dwustronne

Banery jednostronne znajdują zastosowanie jako nośnik reklamowy na ścianach budynków, płotach, nad traktami komunikacyjnymi. Dwustronne bardzo często montowane są w pasażach handlowych lub nad ulicą między budynkami. Oferujemy także banery typu żagiel do zawieszania na słupach energetycznych. Standardowo wykonywane z materiału litego nie przepuszczają wiatru. Dlatego znajdują zastosowanie w przykrywaniu ścian o powierzchni do 100 m².

Banery typu siatka Mesh

Banery o powierzchni powyżej 100 m² wykonujemy z innego materiału: siatki Mesh. Jest to ażurowy materiał tkaninowy wykonany z PVC. Struktura siatki składa się z wielu regularnie rozmieszczonych otworków, które umożliwiają swobodny przepływ powietrza i przenikanie światła. Materiał ten jest stosowany na elewacjach budynków i rusztowaniach. Jego zaletą jest mały ciężar, mniejszy opór powietrza oraz tylko nieznaczne ograniczanie dopływu światła i widoczności. Siatka jest odporna na warunki zewnętrzne, a przy tym zapewnia nasycone kolory wydruku.

Banery odblaskowe

Wykorzystanie specjalnych materiałów pozwala nam wykonywać także banery odblaskowe. Podobnie jak znaki drogowe są one widoczne w dzień i w nocy.

Wiemy wszystko nie tylko o produkowaniu banerów. Znamy się także na ich montażu. Skontaktuj się z nami – studio reklamy Faster w Krakowie.

Zapraszamy do naszego sklepu i zamówień online