Kasetony świetlne – Kraków

Nie bez powodu od dawna mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. Wiele firm oraz producentów dzięki odpowiedniej reklamie jest w stanie wybić się na szersze wody i chociaż niektórzy odbiorcy podchodzą do tego bardzo sceptycznie, to trzeba przyznać, że sami niejednokrotnie kupili daną rzecz, gdyż była ona umiejętnie przedstawiona w środkach masowego przekazu, albo widniała na ulicznym transparencie.

 

przykładowy kaseton świetlny
Nasze Realizacje

 

Czym są kasetony świetlne?

Ich niewątpliwym atutem jest z pewnością nienachalność oraz fakt, że często dodają wielu miejscom niewątpliwego charakteru oraz wyjątkowości. Kasetony świetlne, bo o nich tutaj mowa, na dobre zagościły w większości miast. Nie każdy do końca zdaje sobie sprawę, że ich ostatecznym celem jest reklama oraz przekonanie odbiorcy do kupna danego produktu, albo odwiedzenia ciekawego miejsca. Często są one tak ściśle związane z daną lokalizacją, że trudno byłoby sobie wyobrazić jakąś placówkę bez tego elementu. Ciekawostką ponadto może być fakt, że ich oświetlenie znajduje się wewnątrz, dzięki czemu nie są rzucającymi się w oczy, męczącymi transparentami, ale bardziej przypominają delikatnie podkreślony oraz zaakcentowany szyld.

Łatwy sposób na reklamę widoczną niezależnie od zewnętrznego oświetlenia. Kasetony świetlne przybierają różne formy zależnie od indywidualnych wymagań klienta. Znajdujące się za grafiką źródło światła doskonale rozświetla całą powierzchnię reklamy. Kaseton może być podświetlony jednolicie lub wyróżniać wybrane elementy. W naszej ofercie znajdują się między innymi kasetony:

  • jednostronne i dwustronne;
  • z grafiką wycinaną lub drukowaną;
  • do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych;

Technika wykonania i montażu zależna jest od wielu czynników. Nie musisz się na tym znać, pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania!

Zapraszamy do naszego sklepu i zamówień online

 

Kasetony świetlne Kraków – Czy zatem warto się na nie zdecydować?

Wszystko tak naprawdę zależy od potrzeb danej firmy, bądź placówki. Nie da się jednak zaprzeczyć, że przedmiotowe reklamy świetlne stanowią bardzo ciekawe urozmaicenie w stosunku do pozostałych form rozpowszechnienia konkretnego miejsca. W porównaniu do ulotek, które zazwyczaj lądują w koszu, są one ciekawym dodatkiem, który natychmiast wzbudzi ciekawość potencjalnego odbiorcy. Dlatego też nasza firma wychodzi konsumentowi naprzeciw i oferuje szereg kasetonów świetlnych, które są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającego nabywcy. Polecamy Państwu między innymi:

  • tak zwane kasetony dibond (tworzone z płyty kompozytowej),
  • kasetony wielostronne oraz jednostronne,
  • wykonane z polimetakrylanu metylu (plexi),
  • wiele rodzajów grafik kasetonowych,
  • odpowiednie wypełnienie (np. płyta PCV)

i wiele innych.

 

Jeżeli zatem zależy Państwu na wyjątkowości, bardzo dobrej i skutecznej, ale niezbyt natarczywej reklamie, to warto rozważyć tę opcję. Tak naprawdę trudno w dzisiejszych czasach znaleźć kawiarnię, salon fryzjerski czy też innego typu restaurację, która przed wejściem nie posiada kasetonów świetlnych. Ich rodzaj oraz typ jest każdorazowo dopasowywany do preferencji klienta, tak ażeby wrócił on jak najbardziej zadowolony. Dodatkowym atutem takiego sposobu reklamowania własnej działalności jest ponadto fakt, że kasetony świetlne są całkowicie odporne na te nawet najbardziej kapryśne warunki atmosferyczne. Nie trzeba się zatem obawiać, ze byle jaki podmuch wiatru oraz ulewa będą w stanie zniszczyć staranną konstrukcję.

 

Jeżeli ktoś nie jest nadal przekonany do takiego sposobu autoprezentacji swojej firmy, to warto, żeby wziął również pod uwagę aspekt finansowy. Zważywszy na kwestię stosunku ceny do jakości oraz wytrzymałości, to panele świetlne są opcją szczególnie godną rozpatrzenia.

 

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi usługami oferowanymi przez nasze studio reklamy Faster w Krakowie: