Litery przestrzenne – Kraków

Litery przestrzenne wykonujemy najczęściej z lekkich materiałów typu PVC, plexi, czy styrodur. Nie ograniczamy się jednak do tych trzech rodzajów. Na życzenie klienta dobieramy też inne surowce. Ich wysoką jakość oraz zachowanie kształtu przez lata gwarantuje także dokładne cięcie komputerowe. Jesteśmy w stanie wykonać napis wybraną czcionką w dowolnym rozmiarze.

Litery przestrzenne mogą być wycinane lub gięte z materiałów takich jak taśmy z blachy:

  • aluminiowej
  • nierdzewnej
  • ocynkowanej alurapid
  • aluminiowej z hakiem ułatwiającej montaż
  • lica

Nasza giętarka 3D z odpowiednio dostosowaną głowicą potrafi wygiąć blachę pod dowolną krzywiznę.

Jak sprawić, by efektowny tekst stał się bardziej widoczny? Podświetlić go! Wykorzystujemy do tego diody LED oraz jarzeniowe litery przestrzenne.

Jako profesjonaliści oferujemy pomoc przy doborze techniki mocowania oraz przy samym montażu reklamy na terenie Krakowa.

 

Reklama neonowa

Potrzebny Ci niepowtarzalny stylowy napis? Po poddaniu obróbce termicznej rurki neonowe można formować w różne kształty. Nasze neony nie muszą świecić jednolicie. Dynamikę zapewnia specjalistyczny sterownik, który pozwala włączać i wyłączać poszczególne elementy, uzyskać złudzenie ruchu czy odręcznego pisania. Rurki neonowe można stosować wewnętrznie oraz zewnętrznie (np. do podświetleń architektonicznych).
O rodzajach napisów możesz przeczytać tutaj >>> Neony- technologia, rodzaje, porównanie.

Zapraszamy do naszego sklepu i zamówień online

 

Litery przestrzenne 3D

Wiodącą usługą studia reklamy Faster w Krakowie jest projektowanie i wykonawstwo napisów 3D. Przygotowujemy litery przestrzenne z dowolnych materiałów, o różnych kształtach i kolorach, z oświetleniem i /lub uchwytami na potrzeby klientów firmowych i prywatnych. Co warto o nich wiedzieć?

 

Litery przestrzenne – zastosowanie

Trójwymiarowe napisy skonstruowane z liter przestrzennych kojarzą się przede wszystkim z szyldami sklepów i punktów usługowych czy rozrywkowych. Mają jednak znacznie więcej zastosowań, zarówno biznesowych, jak i prywatnych.

Klienci firmowi często zamawiają trójwymiarowe napisy nie tylko do identyfikacji wizualnej, ale również w celach okazjonalnych. Litery przestrzenne doskonale sprawdzają się bowiem na rozmaitych eventach, takich jak konferencje, targi, happeningi, jubileusze czy imprezy charytatywne.

Przy ich pomocy można:

  • wyróżnić się z tłumu ludzi uczestniczących w wydarzeniu o dużej skali;
  • przyciągnąć potencjalnych klientów i kontrahentów;
  • podkreślić wagę eventu czy znaczenie jego idei przewodniej.

Litery przestrzenne można też polecić osobom prywatnym. Świetnie zastępują na przykład tabliczki z numeracjami domów. Pasują też na większe imprezy okolicznościowe, takie jak wesela, komunie czy rocznice. Szczególnie w branży ślubnej obserwuje się rosnące zainteresowanie wynajmem wielkich napisów LOVE, przy których goście mogą zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

 

przykładowe litery przestrzenne

 

Litery przestrzenne Kraków – litery szyte na miarę

W studiu reklamy Faster w Krakowie oferujemy napisy przestrzenne z trójwymiarowych liter na indywidualne zamówienia klientów. Naszą ofertę wyróżnia absolutna wolność wyboru. Wykonujemy litery z różnych tworzyw. Stosujemy m.in. lekkie materiały takie jak plexi, PCV czy styrodur oraz trwałe surowce typu aluminium, stal nierdzewna czy alurapid. Dysponujemy zaawansowanymi technologiami pozwalającymi na realizację nawet najbardziej wyszukanych projektów – litery 3D tniemy komputerowo lub wyginamy przy pomocy wysoce efektywnej, specjalistycznej giętarki.

Na życzenie klientów, wykonane w naszym studiu napisy podświetlamy rurami wyposażonymi w diody LED lub neony. Proponowane przez nas oświetlenie może być dowolnie formowane. Oferujemy systemy świetlne posiadające sterowniki, umożliwiające uzyskanie różnych kolorów (również niejednolitych) i efektów. Wykorzystywane w produkcji napisów przestrzennych rury neonowe i LED nadają się do użytku zewnętrznego.

Profesjonalizm

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy kochają swoją pracę. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży, potwierdzonym tysiącem udanych realizacji. Satysfakcja klientów jest naszym priorytetem, dlatego oferujemy im kompleksową obsługę i bardzo szeroki zakres usług.

Zajmujemy się nie tylko samym wykonywaniem napisów opartych o litery przestrzenne, ale również ich projektowaniem. Doradzamy także w kwestiach takich jak wybór materiału czy sposób montażu. Ten drugi bierzemy nawet na własne barki na terenie Krakowa i najbliższych okolic. To wszystko sprawia, że jesteśmy godną zaufania firmą, z którą warto podjąć owocną współpracę.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – mamy najlepsze litery przestrzenne w Krakowie!

 

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi oferowanymi przez nas usługami: