Oklejanie samochodów – Kraków

Firmowe auto nie wygląda firmowo? Chcesz, aby foodtruck z daleka przyciągał klientów? Szukasz specjalisty od oklejania samochodów w Krakowie? Zawsze kompleksowo obsługujemy naszych klientów! Specjalizujemy się w różnych formach reklamy na pojazdach, od znaków wycinanych ploterowo z folii samoprzylepnej po wielkoformatowe nadruki na dedykowanych foliach.

Grafiki pokrywamy laminatem w płynie, co zapewnia trwałość i odpowiednie nasycenie kolorów. Zapewniamy nie tylko najwyższą jakość wydruku. O Twój pojazd zadba nasza wykwalifikowana kadra.

 

Wzory cięte z folii samoprzylepnej

Pozwalają czytelnie i skutecznie oznakować każdy pojazd. Tę technikę najczęściej stosuje się przy wyklejaniu logotypu czy prostych danych teleadresowych. Oferujemy folie w wersji matowej i błyszczącej. Projekty dopasowujemy do konkretnych modeli samochodów.

 

przykładowo oklejony samochód
Nasze Realizacje

 

Wielkoformatowe wydruki solwentowe

Umożliwiają naniesienie czytelnej reklamy na dużą powierzchnię.

 

Naklejki magnetyczne na samochód – oklejanie samochodów Kraków

Mogą mieć dowolny kształt i rozmiar. Nie chcesz przyklejać grafiki na stałe? Myślałeś o tym, by wykorzystywać jedną reklamę na kilku pojazdach? Nic prostszego!

Dzięki warstwie magnetycznej naklejka ściśle przylega do powierzchni metalowych. Wykorzystanie zjawiska przyciągania umożliwia jej wielokrotne ściąganie i zakładanie. Folia magnetyczna nie powoduje zniszczeń lakieru samochodowego i nie odpada podczas jazdy.

Nadruk w jakości fotograficznej (do 1440 DPI, full color) wykonywany jest trwałą metodą solwentową.

Oklejanie Pojazdów – Kraków

Na naklejce można umieścić własną grafikę. Jeżeli nie masz projektu, wykonamy go dla Ciebie!
Naklejki mogą być dodatkowo zalaminowane, co znacznie przedłuża trwałości wydruku, zwiększa odporność na blaknięcie, uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne.

 

Oklejanie samochodów Kraków – różne rodzaje folii

Wydruki wykonujemy na różnego rodzaju podłożach. Dostępne są między innymi:

  • folia wylewana Easy Apply – biała, samoprzylepna, bardzo wytrzymała, matowa lub błyszcząca z klejem kanalikowym. Dostosowuje się do nierówności karoserii, a specjalny klej uniemożliwia powstawanie pęcherzy. Stosuje się ją głównie do oklejania samochodów z przetłaczaną karoserią;
  • folia magnetyczna – dzięki magnesowemu podłożu ściśle przylega do powierzchni metalowych i nie odpada podczas jazdy;
  • folia perforacyjna One Way Vision – doskonale sprawdza się na szybach, gdzie wymagany jest prześwit światła i widoczność. Wykorzystuje się ją do oklejania szyb samochodowych oraz okien w pojazdach komunikacji publicznej.

Oklejanie pojazdów Kraków – nasze realizacje


Zapraszamy do naszego sklepu i zamówień online