Oklejanie samochodów – Kraków

Nie czekaj – wykorzystaj powierzchnię reklamową na swoim samochodzie!

 

Firmowe auto nie wygląda firmowo? Chcesz, aby foodtruck z daleka przyciągał klientów? Szukasz specjalisty od oklejania samochodów w Krakowie? Zawsze kompleksowo obsługujemy naszych klientów! Specjalizujemy się w różnych formach reklamy na pojazdach, od znaków wycinanych ploterowo z folii samoprzylepnej po wielkoformatowe nadruki na dedykowanych foliach.

Grafiki zabezpieczane są dedykowanym laminatem co zapewnia trwałość i odpowiednie nasycenie kolorów przez dłuższy czas. Zapewniamy nie tylko najwyższą jakość wydruku ale również profesjonalną aplikację.
O Twój pojazd zadba nasza wykwalifikowana kadra. Nasi pracownicy wyposażeni w specjalistyczne narzędzia są w stanie zrealizować zlecenie szybko i zgodnie ze sztuką.

Wzory cięte z folii samoprzylepnej.

Pozwalają czytelnie i skutecznie oznakować każdy pojazd. Tę technikę najczęściej stosuje się przy wyklejaniu logotypu czy prostych danych teleadresowych. Oferujemy

Przykład naklejek z folii ploterowej.

folie w wersji matowej i błyszczącej, w różnych kolorach wybieranych ze wzornika.  Projekty dopasowujemy do konkretnych modeli samochodów i jak zawsze służymy doradztwem.

Wielkoformatowe wydruki solwentowe.

Dowolna grafika na dowolnej powierzchni – dzięki zastosowaniu nowoczesnych folii wylewanych jesteśmy w stanie zaaplikować dowolną grafikę na każdym samochodzie.
Niezależnie od tego czy jest to sportowe Coupé czy blaszak dla brygady – nasza kadra wyposażona w specjalistyczne narzędzia zadba o Państwa samochód.

Przykład aplikacji pełnej grafiki na folii wylewanej

 

Naklejki magnetyczne na samochód – oklejanie samochodów Kraków.

Mogą mieć dowolny kształt i rozmiar. Nie chcesz przyklejać grafiki na stałe? Myślałeś o tym, by wykorzystywać jedną reklamę na kilku pojazdach? Nic prostszego!

Dzięki warstwie magnetycznej naklejka ściśle przylega do powierzchni metalowych. Wykorzystanie zjawiska przyciągania magnetycznego umożliwia jej wielokrotne ściąganie i zakładanie. Takie rozwiązanie pozwala na tymczasowe naniesienie treści. Możemy wykonać w ten sposób np. Reklamę dla TAXI, tymczasowe oznakowanie pojazdu serwisowego, numeracje stalowych kontenerów etc.

Nadruk w jakości fotograficznej (do 1440 DPI, full color) wykonywany jest trwałą metodą solwentową.

Oklejanie samochodów Kraków – różne rodzaje folii.

Wydruki wykonujemy na różnego rodzaju podłożach. Dostępne są między innymi:

  • folia wylewana Easy Apply – biała, samoprzylepna, bardzo wytrzymała, przeznaczona do zadruku, matowa lub błyszcząca z klejem kanalikowym. Dostosowuje się do nierówności karoserii, a specjalny klej uniemożliwia powstawanie pęcherzy. Stosuje się ją głównie do oklejania samochodów z przetłaczaną karoserią;
  • folia magnetyczna – dzięki magnesowemu podłożu ściśle przylega do powierzchni metalowych i nie odpada podczas jazdy;
  • folia perforacyjna One Way Vision (OWV) – doskonale sprawdza się na szybach, gdzie wymagany jest przepuszczanie światła i widoczność. Wykorzystuje się ją do oklejania szyb samochodowych oraz okien w pojazdach komunikacji publicznej.

Jak przygotować samochód do wizyty?

Po wybraniu propozycji z naszej oferty i przygotowaniu projektu przychodzi ten dzień – oklejanie auta! Tylko jak teraz się do tego przygotować?
Oto krótka lista:

  1. W zależności od skomplikowania projektu i powierzchni aplikacja reklamy na samochód zajmuje od 20 minut do kilku dniu w przypadku bardzo dużych projektów.
    Wcześniej nasi pracownicy poinformują ile może zająć cała procedura.
  2. Przed przyjazdem należy samochód umyć – najlepiej na myjni bezdotykowej zwracając uwagę na różne zakamarki i przetłoczenia. Co ważne zalecamy aby nie aplikować wosku – każdorazowo przed naniesieniem reklamy na auto gruntownie czyścimy i odtłuszczamy powierzchnię dedykowanymi środkami jednak wosk znacząco wydłuża ten proces.
  3. Jeżeli zdecydują się Państwo zaczekać na miejscu zapraszamy na kawę z ekspresu. Pozostawiony pojazd będzie bezpieczny gdyż teren firmy jest ogrodzony i zamykany.

I tyle! Reszta jest już w rękach naszych pracowników.
Zapraszamy do kontaktu.

Oklejanie pojazdów Kraków – nasze realizacje.


Zapraszamy do naszego sklepu i zamówień online